Prawo Nieruchomości

Zakres usług związanych z rynkiem nieruchomości jest bardzo szeroki. Nasza Kancelaria oferuje Państwu kompleksowe wsparcie w tym obszarze. Niezależnie od tego z jakim problemem się borykacie, nasz doświadczony zespół jest w stanie sprostać Państwa wymaganiom.

Dzięki ukierunkowaniu na potrzeby każdego Klienta jesteśmy w stanie pomóc w rozwiązaniu każdej sprawy związanej z nieruchomościami. Co wchodzi w zakres naszych usług?

Wsparcie przy zakupie nieruchomości

Jeśli zastanawiacie się Państwo nad zakupem nieruchomości, ale nie wiecie od czego zacząć i jak przejść przez wszystkie procedury, skorzystanie z naszej oferty będzie doskonałym wyborem. Krok po kroku przeprowadzimy przez wszystkie etapy zakupu, załatwimy wszystkie formalności – a wszystko w rozsądnej cenie i przy profesjonalnym podejściu do sprawy.

Ocena rentowności inwestycji

Nie każda inwestycja jest korzystna. Zakup nieruchomości wymaga doświadczenia i odpowiedniej wiedzy. Jeśli planujecie Państwo inwestycję w tym właśnie zakresie, nasza Kancelaria jest w stanie pomóc przy wyborze najkorzystniejszej oferty. Dobrze wykonana analiza prawna oraz podatkowa pozwoli zmaksymalizować przyszłe dochody z planowanej inwestycji.

Ocena ryzyk prawnych (audyt nieruchomości)

Każda czynność prawna, której przedmiotem jest nieruchomość obarczona jest mniejszym lub większym ryzykiem prawnym. Potrafimy je skutecznie zminimalizować, tak aby każda ze stron była nie tylko usatysfakcjonowana, ale przede wszystkim zabezpieczona pod kątem prawnym.

Udział w negocjacjach

Zakup lub sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości wymaga uzyskania kompromisu w kwestii jej ceny. Nie jest to łatwe to osiągnięcia, jednak nasze wieloletnie doświadczenie pozwala sprostać nawet największym wymaganiom w tym zakresie. Nasze negocjacje w zdecydowanej większości przypadków kończą się zadowoleniem obu stron transakcji.<

Reprezentacja podczas czynności u notariusza

Nie musicie Państwo martwić się zbędnymi formalnościami, wszystkie obowiązki dopełni za Was nasz przedstawiciel. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzicie Państwo sporo czasu, a transakcja zostanie przeprowadzona na najwyższym poziomie.

Doradztwo podatkowe

Transakcje związane z nieruchomościami bardzo często wiążą się z koniecznością zapłaty podatku. Nasza Kancelaria pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie w tym zakresie.
Doradztwo techniczne – obejmuje m.in. mapowanie uszkodzeń nieruchomości, wyceny na potrzeby ubezpieczenia, audyt budynków.

Reprezentacja w sporach sądowych

Oferujemy pełne wsparcie prawne w każdym stadium postępowania sądowego.

Jeśli planujecie Państwo podjęcie czynności związanych z jakąkolwiek nieruchomością, zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Zespół INLEGIS Kancelarie Prawne to zespół doświadczonych prawników specjalizujących się w obsłudze prawnej firm i spółek.

Zapraszamy do kontaktu.

Radca Prawny Gliwice – Kancelaria Prawna
ul. Zwycięstwa 14/105
44-100 Gliwice 

Telefon: +48 502 453 699
E-mail: kancelarie@inlegis.pl